Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych

Samochody do ślubu Lublin

Odnaleziono 2 samochodów do ślubu
Najnowsze Ostatnio przeglądane Last minute
Wyświetl 1
Wyświetl 2
Wyświetl 3
Wyświetl 4
Wyświetl 5
Wyświetl 10
Wyświetl 20
Wyświetl 40
  Zabytkowe auta do wynajęcia na ślub – wesele. Luksusowe samochody do ślubu. RETRO Replika kabrioleta Alfa Romeo z 1930r. - Nestor Spider oraz Alfa Romeo / Nestor Baron z 1932r. Samochody zapewnią niepowtarzalny klimat podró
Do schowka
WYNAJEM LIMUZYN MARKI-HUMMER,LINCOLN,PORSCHE,AUDI R8,FERRARI.SERDECZNIE ZAPRASZAMY  www.hummerlimuzyna.com.pl   
Do schowka
Kategoria: Transport gości weselnych
0 (0 opinii)
wynajem limuzyn marki hummer,lincoln,porsche ,audi r8,ferrari. www.hummerlimuzyna.pl
Do schowka
WYNAJEM LIMUZYN MARKI-HUMMER,LINCOLN,PORSCHE,AUDI R8,FERRARI.SERDECZNIE ZAPRASZAMY www.hummerlimuzyna.com.pl 501317662
Do schowka
WYNAJEM LIMUZYN MARKI;HUMMER,LINCOLN,PORSCHE,AUDI R8.SERDECZNIE ZAPRASZAMY www.hummerlimuzyna.com.pl
Do schowka
Hummery – Wieczór panieński,weselaPojazdy, które chcemy Wam zaoferować na wyjątkowe wieczory panieńskie, wesela i nie tylko www.hummerlimuzyna.com.pl    
Do schowka
MEGA PANIEŃSKIE WIECZORY I KAWALERSKIE W LIMUZYNIE HUMMER OPOLE,PORSCHE LIMUSINA
Do schowka
Kategoria: Transport gości weselnych
0 (0 opinii)
wynajem limuzyn
Do schowka
Dodaj ogłoszenie i zaprezentuj swoją ofertę parom młodym!

Auta do ślubu Lublin

Szeroki wybór pojazdów dla Młodej Pary w przystępnych cenach - znajdź swój wymarzony samochód do ślubu w Lublinie. Kierowcy oferują także dojazd do mniejszych miejscowości w okolicy Lublina, który odbywa się za darmo lub za niewielką, dodatkową opłatą, obliczaną w zależności od docelowej odległości. Dostępne są różne marki i modele, zarówno te popularne i często wybierane np. limuzyny Hummer, jak i mniej wszystkim znane modele Alfy Romeo z pierwszej połowy XX wieku. Wszystkie auta ślubne w Lublinie są w dobrym stanie technicznym, regularnie monitorowanym przez właścicieli.

Nasz portal oferuje aż pięć różnych kategorii, by w szybki i łatwy sposób odnaleźć wymarzony pojazd dla siebie. Są to nie tylko ekskluzywne auta i kabriolety, ale także samochody zabytkowe, eleganckie limuzyny dla Pary Młodej, dorożki, karety i inne unikatowe wozy. Usługodawcy oferują również wynajem busów i autokarów przeznaczonych do transportu gości weselnych.

Chcąc wynająć dla siebie auto do ślubu w Lublinie, możesz obejrzeć między innymi sześcioosobowy Lincoln Excalibur oraz zabytkowe repliki  kabrioletów Alfy Romeo z 1930 roku. W cenę wynajmu samochodu jest wliczony również wynajem kierowcy oraz podstawowych elementów dekoracyjnych, takich jak okolicznościowe tablice rejestracyjne. Za dodatkową opłatą można również zlecić wyjątkowe ozdobienie auta wedle życzenia klienta. Wynajem samochodu do ślubu w Lublinie, wraz z doświadczonym kierowcą, jest gwarancją bezpieczeństwa i komfortu podróży Pary Młodej oraz gości weselnych. W ofercie znajdują się również limuzyny na wieczory panieńskie i kawalerskie.