Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych

CzymDoSlubu.pl na AUTOMASTER SHOW

« powrót
Data dodania: 2013/04/19
CzymDoSlubu.pl na AUTOMASTER SHOW

Wyeksponuj swój samochód podczas największego pikniku motoryzacyjnego AUTOMASTER SHOW, który odbędzie się 28.04.2013r na płycie lotniska w Kamieniu Śląskim! Imprezę poprowadzi Adam Kornacki, gwiazda TVN Turbo. Dla portalu CzymDoSlubu.pl została zarezerwowana specjalna loża VIP, gdzie będziecie mieli możliwość zupełnie bezpłatnie zaprezentować swoje wyjątkowe pojazdy. W loży musi znaleźć się minimum 15 samochodów, a liczba miejsc jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Więcej informacji na www.automastershow.pl.

 

AUTOMASTER SHOW - największy piknik motoryzacyjnego na styku województw opolskiego i śląskiego, który odbędzie się 28 kwietnia na płycie lotniska w Kamieniu Śląskim. Impreza obejmie swym zasięgiem południową część Polski, a w szczególności województwa opolskie, śląskie, dolnośląskie i przygraniczne tereny Czech (Euroregion Pradziad). AUTOMASTER SHOW to interesująca inicjatywa tworząca atrakcyjną przestrzeń marketingową do prezentacji Państwa produktów i marek związanych z motoryzacją.

 

Liczba miejsc jest ograniczona więc prosimy o nie zwlekanie z rezerwacją.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY do 26.04.2013 do godz. 12.00.

 

Informacje oraz rezerwacje (należy powołać się na CzymDoSlubu.pl):

Anna Podwysocka
tel. 500049918
biuro@automastershow.pl

 

Wyślij następujące dane na biuro@automastershow.pl:

Imię i nazwisko kierowcy
Nr telefonu kierowcy
Marka i typ samochodu
Nr rejestracyjny samochodu

 

Potwierdzenie chęci przybycia prosimy dodatkowo kierować na adres: kontakt@czymdoslubu.pl, wpisując w tytule maila AUTOMASTER SHOW (wraz z liczbą aut).