Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych

Wybór samochodu na ślub a… strój Panny Młodej

« powrót
Wybór samochodu na ślub a… strój Panny Młodej

Wybór auta na ślub powinien być na pewno nieprzypadkowy, a dobrze przemyślany. Niektóre Pary Młode wiedzą już od razu, czego chcą i czym pojadą do ślubu, a inne potrzebują wskazówek jak wybrać idealny samochód na ślub, i więcej czasu, by podjąć właściwą decyzję. Jednak i te, i te pary powinny mieć na uwadze szczególnie jedną kwestię – strój Panny Młodej.

 

W zasadzie ważne są stroje obojga narzeczonych, tak Panny Młodej, jak i Pana Młodego. Zazwyczaj to jednak bardziej imponującą kreację przywdziewa Panna Młoda, a u jej przyszłego małżonka ubiór najczęściej stanowi garnitur ślubny lub smoking na ślub. W takiej sytuacji nie będzie on miał większych wymagań co do wyboru pojazdu ślubnego pod kątem swojego stroju, bo w większości aut powinien się zmieścić i to bez uszczerbku na eleganckim ubraniu.

 

Suknia Panny Młodej w małym aucie ślubnym

 

Mały samochód do ślubu ma wiele uroku. Zdjęcia Pary Młodej na tle i ze środka Mini Morrisa będą wyglądały cudownie pod warunkiem, że… kaskadowe warstwy tiulu ze sukni ślubnej nie przykryją wewnątrz małżonków! Ta sytuacja może wydawać się śmieszna i mało prawdopodobna, ale wcale nie tak trudno o podobną scenę rodem z komedii. Wystarczy, że Panna Młoda założy imponującą kreację z kołem i wieloma warstwami materiału, a samochód ślubny nie będzie przestronny.

 

Jak wybrać samochód na ślub?

 

W przypadku okazałych kreacji lepiej zdecydować się na większy model auta (idealnie sprawdzają się tutaj limuzyny do ślubu), by np. frak Pana Młodego i balowa suknia ślubna w stylu księżniczki, jaką ma na sobie Panna Młoda, nie pogniotły się w czasie jazdy. Szeroka kanapa w samochodzie ślubnym zapewni większy komfort – Państwo Młodzi będą mogli wygodnie się na niej rozsiąść – oraz większe bezpieczeństwo dla ślubnej garderoby.Skromniejsze stroje na ślub, jak prosta sukienka i garnitur ślubny, dają pod kątem wyboru auta ślubnego większe pole manewru.

 

Przy wyborze samochodu na ślub warto kierować się więczarówno stylem planowanej uroczystości, posiadanym budżetem i tym, co się po prostu podoba, jak i… strojami Państwa Młodych.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token