Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych

Wymarzone auto na ślub

« powrót
Wymarzone auto na ślub

Zazwyczaj mówi się o wymarzonej sukni ślubnej czy idealnej sali weselnej, ale tak naprawdę… w przypadku organizacji ślubu i wesela można spełnić wiele marzeń! Mogą dotyczyć takich „drobiazgów”, jak aranżacja stołu weselnego i bukiet ślubny, ale także tak kardynalnych kwestii, jakimi są termin ślubu czy wielkość i charakter wesela. Wymagają one dobrze przemyślanej decyzji, podobnie jak – wybór wymarzonego samochodu do ślubu.

 

Czy lepiej pojechać do ślubu większym czy mniejszym autem, nowoczesnym czy zabytkowym, oryginalnym czy bardziej codziennym? Przy udzielaniu odpowiedzi na te pytania pomagają inne: jaki będzie charakter ślubu, jakiej wielkości Para Młoda planuje wesele, jaki posiada budżet oraz nawet… w co zamierza się ubrać.

 

Niełatwy wybór samochodu na ślub

 

Na rynku dostępnych jest tyle różnych modeli w różnych kolorach i z rozmaitymi udogodnieniami, że czasem naprawdę nie wiadomo na co się zdecydować. Od małych rodzimych modeli, jak stare dobre Fiaty, przez nowoczesne popularne Audi i BMW, po efektowne i trudniej dostępne limuzyny Chrysler lub Hummer – tak naprawdę każdy może i powinien znaleźć dla siebie idealny samochód do ślubu.

 

Jak zdobyć idealny samochód do ślubu

 

Niektórzy zadają sobie pytanie, do jakiego momentu warto dążyć do zrealizowania swojego marzenia o przejażdżce superbryką, którą potrwa w końcu niezbyt długo, a od jakiego momentu górę powinien wziąć rozsądek. Czy warto płacić znacznie więcej za wspaniałe wspomnienia z dość krótkiej przejażdżki, kiedy dookoła aż mnożą się inne, także ważne ślubne wydatki?

 

Jeśli jakiegoś wyjątkowo ekskluzywnego lub zabytkowego samochodu na ślub nie ma w ofercie najbliższych wypożyczalni, czy warto wówczas gimnastykować się lub nadwerężać budżet, by sprowadzać upragniony model z bardzo daleka?

 

Oczywiście nie ma też co przesadzać, wybór samochodu na ślub nie musi być nie wiadomo jakim wyczynem. Każda Para Młoda powinna ustalić własne priorytety – jeśliwymarzone auto na ślub zajmuje wysokie miejsce na liście, na pewno warto postarać się, by przejażdżka na ślub i wesele była niezapomniana i spełniała nawet wygórowane oczekiwania.

 

Szeroką ofertę aut do ślubuz różnych miast w Polsce znajdziecie na czymdoslubu.pl.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 5.0/5 na podstawie 3 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
~GdzieWesele.pl
Najnowszy komentarz!
Wybór wymarzonego auta do ślubu to skomplikowana kwestia!
Ocena:
5
Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token