Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych

Oryginalny transport do ślubu

« powrót
Oryginalny transport do ślubu

Jaki wybrać samochód do ślubu? Elegancką limuzynę, auto w stylu retro czy nowoczesny kabriolet? A kto powiedział… że to w ogóle musi być samochód! Jak się okazuje, wyobraźnia Pary Młodej nie ma granic – spójrz na najbardziej oryginalne pomysły na transport do ślubu, o jakich Ci się nawet nie śniło!

Jeśli zależy Wam na spokojnej, tradycyjnej oprawie ślubu i wesela, z pewnością wybierzecie coś równie klasycznego, by Was przetransportowało na miejsce ceremonii oraz salę weselną. Czyli sprawdzone cztery kółka w zabytkowej bądź nowoczesnej wersji – grunt, by auto było wygodne, piękne i pasowało do charakteru ślubu. Jeśli jednak wybór samochodu na ślub nie jest dla Was tak oczywisty, a zamiast niego śmiało możecie wziąć pod uwagę inny środek lokomocji – koniecznie poczytajcie o pomysłach na oryginalny transport do ślubu!


Bryczka na ślub


Dorożka czy kareta to wymarzone pojazdy na ślub dla osób kochających baśniową scenerię. Romantyczny przejazd bryczką do ślubu zaprzęgniętą w piękne konie może być jednym z najmilszych punktów tego najważniejszego dnia w życiu Pary Młodej.


Rowerem do ślubu


Ten pomysł może nie jest tak wyszukany, jak niektóre poniższe, jednak trzeba przyznać, że nieczęsto widzi się Parę Młodą podróżującą w pełnym stroju (czytaj: sukni ślubnej) na składaku lub tandemie… Niemniej jednak można przejazd rowerem do ślubu wziąć pod rozwagę, szczególnie, jeśli kreacja Panny Młodej nie będzie okazałą suknią-bezą i pozwoli na swobodne ruchy na ekologicznym środku transportu.


Weselny autobus MPK


Przewóz gości weselnych wynajętym autobusem to żadna nowość, ale gdy takim środkiem chce podróżować Para Młoda z domu na ślub i dalej na salę weselną… Może to już wywołać małą sensację wśród gości i bliskich, ale szczególnie wśród pasażerów, którzy akurat będą przejeżdżać komunikacją miejską w tym samym czasie, co Młodzi ;) Warto zastanowić się nad długością trasy do przebycia i na ile popularna jest dana linia – jazda w dużym tłoku w upale może nie skończyć się za dobrze ani dla samopoczucia Pary Młodej ani dla ich eleganckich strojów…


Do ślubu traktorem!


To już nieco bardziej szalony pomysł na oryginalny transport do ślubu! Jazda traktorem do ślubu może być niezapomnianą przygodą, trzeba jednak pamiętać o względach bezpieczeństwa, jakimkolwiek poziomie wygody i funkcjonalności strojów ślubnych przy takim rozwiązaniu. Widuje się także Pary Młode na koparce lub czołgu.


Helikopterem do ślubu i na wesele


Kto nie boi się latać, może śmiało pomyśleć o takim transporcie na ślub!Przyjemność może być dość kosztowna, ale jak efektownie prezentuje się na filmie ślubnym i w oczach gości weselnych. Helikopter do ślubu to zdecydowanie jedna z najodważniejszych i najbardziej zaskakujących propozycji dla Pary Młodej, która szuka oryginalnego środka lokomocji.

Czy któryś z powyższych pomysłów na oryginalny transport do ślubu przypadł Wam szczególnie do gustu? A może macie swoje niebanalne propozycje, które mogą zaskoczyć Waszych gości?

http://www.czymdoslubu.pl/ogloszenia/dorozki-i-karety-do-slubu-inne-oryginalne.html

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token