przetwarzanie danych
Czym do Ślubu
Kontakt z Portalem
881 501 603
Wyszukiwarka Logowanie

Artykuły

« powrót
Wypożyczenie pojazdu do ślubu nie jest przedsięwzięciem skomplikowanym, jeśli jednak nigdy nie korzystaliśmy z takiej formy usług, warto zdawać sobie sprawę z kilku podstawowych zasad.
Duży może więcej! Z pewnością, takie hasło słyszeliśmy wielokrotnie. Jego słuszność można zweryfikować jak się okazuje także odnośnie ślubu. I to jeszcze PRZED nocą poślubną ;)
Jeżeli należycie do tych osób, które co drugą niedzielę zarywają noce w oczekiwaniu na transmisje z odległych torów wyścigowych, a na tylnej klapie Waszego punto znaleźć można nalepki F1 i Turbo - macie fioła na punkcie sportów motorowych! Gdzie tu jednak związek ze ślubem?
Różne pomysły chodzą ludziom po głowach... Zwłaszcza jeśli głowy są młode, zakochane i nie ma dla nich barier nie do pokonania. Samochód - banał, motor - niewygodnie, bryczka - zbyt retro, czym by tu więc zaskoczyć? Zaraz, z
Pojazd ślubny najczęściej prowadzony jest przez świadka, kogoś z rodziny lub też nierzadko zawodowego szofera, który wynajęty został wraz z pojazdem z profesjonalnej wypożyczalni. Czasami jednak, ślubna ekscytacja sprawia, że zapominamy, iż kierowca to też człowiek.
Nawet najpiękniejsza Panna Młoda w otoczeniu kwiatów wygląda jeszcze bardziej zjawiskowo. Ta sama zasada dotyczy pojazdów ślubnych, niezależnie od tego, czy zdecydowaliśmy się na sprawdzoną Skodę wujka, czy też luksusowego bentleya z wypożyczalni.
Wśród ogłoszeń dotyczących wynajmu pojazdów ślubnych natrafić można często na auta stare i zabytkowe, tzw. oldtimery. Mają one tę przewagę nad autem współczesnym, że zawsze - bez względu na markę - są oryginalne,
Wśród pojazdów ślubnych specjalne miejsce zajmuje zaprzęg konny. Może to być bryczka, kareta, rzadziej powóz. Podróżowanie z napędem konnym jest romantyczne, zawsze na czasie i - dodatkowo - zgodne z aktualnymi trendami.
Wyobraźmy sobie, że obok kościoła lub urzędu, w którym ma się odbyć ceremonia ślubna znajduje się jezioro lub rzeka... Pokusa rezygnacji z pojazdu samochodowego, choćby najbardziej oryginalnego, jest ogromna.
Mamy już ustaloną datę ślubu, wiemy gdzie odbędzie się nasza uroczystość, lista gości prawie zamknięta, a rodzice czynią ostatnie ustalenia odnośnie serwowanego menu. Czas najwyższy pomyśleć więc o tym, czym do ślubu pojedziemy.
1 2