przetwarzanie danych
Czym do Ślubu
Kontakt z Portalem
881 501 603
Wyszukiwarka Logowanie

Coś dużego :)

« powrót
Coś dużego :)

Duży może więcej! Z pewnością, takie hasło słyszeliśmy wielokrotnie. Jego słuszność można zweryfikować jak się okazuje także odnośnie ślubu. I to jeszcze PRZED nocą poślubną ;)

 

Wystarczy zdecydować się bowiem na duży pojazd ślubny. Jak duży? To już kwestia osobistego wyboru. Niektórym wystarczy bardzo modny w ostatnich latach, mocarny, amerykański pick-up. Tak naprawdę powinno się je nazywać półciężarówkami - to nazwa bardziej adekwatna do wymiarów i mocy tych aut. Biała półciężarówka z mruczącym silnikiem i przystrojoną fantazyjnie "paką" na pewno zrobi wrażenie. Przy odrobinie wyobraźni można sobie nawet wyobrazić orkiestrę podróżującą na platformie takiego pick-upa! Zależnie od upodobań może to być albo kwartet smyczkowy, albo zespół góralski.

 

A może coś większego? Proszę bardzo! Do dyspozycji są różnego rodzaju auta dostawcze i tzw. busy. Ale, ale... Po co się rozdrabniać? Czy nie lepiej poszukać odjazdowego autobusu i za jednym zamachem "upakować" Młodych, gości, orkiestrę i prezenty? Zwłaszcza, że znaleźć można autobusy o naprawdę oryginalnym wyglądzie. Jedyne o czym trzeba pamiętać to ograniczenia jakim podlega podróż takim pojazdem ślubnym - autobus po prostu nie wszędzie może wjechać i jeżeli ślub zaplanowaliśmy na urokliwym starym rynku jakiegoś miasteczka, to chyba lepszym będzie wybrać auto skromniejsze i lżejsze.

Opinie klientów
Komentarze użytkowników
~Karolina
Najnowszy komentarz!
Tylko klasyka u nas wchodzi w grę
~1988_ira
a ja wolę tradycyjne auto do ślubu. ale co kto lubi pomysł ciekawy
~Bunia
Ja bym pojechała pickupem do ślubu :)
~Zenit
A może hummer :D
~anka
busem do ślubu... to ciekawe:)
Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token