przetwarzanie danych
Czym do Ślubu
Kontakt z Portalem
881 501 603
Dodaj Ogłoszenie
Wyszukiwarka Logowanie

Samochody do ślubu Lipno

Odnaleziono 3 samochodów do ślubu
Najnowsze Ostatnio przeglądane Last minute
Wyświetl 1
Wyświetl 2
Wyświetl 3
Wyświetl 4
Wyświetl 5
Wyświetl 10
Wyświetl 20
Wyświetl 40
Oferuję wynajem białej limuzyny Lincoln Town Car. Jest to stylowy amerykański samochód który zapewni komfort przejazdu w tym wyjątkowym dniu. W zakres usługi wchodzi : -przejazd po Pana Młodego  -przejazd do Pani Młodej&nb
Do schowka
Kategoria: Dorożki i karety do ślubu, inne oryginalne
0 (0 opinii)
wynajem limuzyn www.hummerlimuzyna.com.pl
Do schowka
WYNAJEM LIMUZYN MARKI-HUMMER,LINCOLN,PORSCHE,AUDI R8 FERRARI.SERDECZNIE ZAPRASZAMY   www.hummerlimuzyna.com.pl   
Do schowka
Oferta obejmuje wynajęcie czystego, lśniądego i  udekorowanego auta wraaz kierowcą . Samochód wyposażony jest w pakiet S-line - w skład wyposażenia wchodzą m.in. : skórzana tapicerka brąz, kierownica sportowa S-LINE, przyciemniane szyby tylne , 19 calowe obręcze aluminiowe, dwustrefowa klimatyzacja.
Do schowka
Dodaj ogłoszenie i zaprezentuj swoją ofertę parom młodym!

Wszystko już przygotowane, ale nie wiesz jeszcze czym pojedziecie do ślubu? Grono osób zostawia ten wybór na później, co niejednokrotnie może być niesamowicie zgubne. Jednak wychodząc naprzeciw potrzebom, nadchodzimy Wam z wsparciem i demonstrujemy samochody na wesele z miejscowości Lipno. Mnogość ofert i dowolność dokonania wyboru spośród wachlarza modeli i marek pozwala znaleźć ten jeden z wielu pojazd, o którym od dawna pragnęliście. Dokładne i bardzo wyczerpujące opisy oraz galerie zdjęć pozwalają starannie przeanalizować szczegóły oferty. Wybór auta do ślubu, to niezmiernie ważna decyzja, którą należy ustalić z rozwagą. W naszym serwisie nawet wyjątkowo wymagający znajdą samochód niepowtarzalny, który uświetni ślub i wesele i nada niepowtarzalnego charakteru temu perfekcyjnemu dniu. Oglądnijcie samochody na wesele w rejonie Lipno i nie zwlekając zarezerwujcie idealny dla Was termin. Dzięki naszemu serwisowi Wasz dzień może być jeszcze bardziej cudowny i doniosły.