przetwarzanie danych
Czym do Ślubu
Kontakt z Portalem
881 501 603
Dodaj Ogłoszenie
Wyszukiwarka Logowanie

Samochody do ślubu Golub-Dobrzyń

Odnaleziono 2 samochodów do ślubu
Najnowsze Ostatnio przeglądane Last minute
Wyświetl 1
Wyświetl 2
Wyświetl 3
Wyświetl 4
Wyświetl 5
Wyświetl 10
Wyświetl 20
Wyświetl 40
Oferuję wynajem białej limuzyny Lincoln Town Car. Jest to stylowy amerykański samochód który zapewni komfort przejazdu w tym wyjątkowym dniu. W zakres usługi wchodzi : -przejazd po Pana Młodego  -przejazd do Pani Młodej&nb
Do schowka
Oferta obejmuje wynajęcie czystego, lśniądego i  udekorowanego auta wraaz kierowcą . Samochód wyposażony jest w pakiet S-line - w skład wyposażenia wchodzą m.in. : skórzana tapicerka brąz, kierownica sportowa S-LINE, przyciemniane szyby tylne , 19 calowe obręcze aluminiowe, dwustrefowa klimatyzacja.
Do schowka
Dodaj ogłoszenie i zaprezentuj swoją ofertę parom młodym!

Przedstawiamy Państwu serwis, poprzez który odnalezienie doskonałego samochodu do ślubu nie będzie już nigdy problemem. Zaprezentowane na łamach portalu ogłoszenia bez wątpienia sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagającym z Państwa i pozwolą odnaleźć ten niepowtarzalny samochód na wesele z miasta Golub-Dobrzyń. Pieczołowicie dopracowane opisy i jasno wyliczone korzyści poszczególnych ofert na pewno pozwolą dokonać wyboru i zarezerwować olśniewający samochód, który uświetni ten niezwykle ważny w życiu dzień ślubu. Jeśli nie jesteście Państwo przekonani na żaden konkretny model, zachęcamy do przejrzenia całej oferty z miejscowości Golub-Dobrzyń. Przejrzysty podział pozwala sprawnie poruszać się po portalu i trafić do wyszukanej oferty. Udostępniane w Golub-Dobrzyń samochody do ślubu to pojazdy, które mogą dowieźć Państwa na wesele. Dzięki naszemu serwisowi, droga do ślubu może być niepowtarzalną chwilą, do której będziecie powracać jeszcze przez długi czas.