przetwarzanie danych
Czym do Ślubu
Kontakt z Portalem
881 501 603
Dodaj Ogłoszenie
Wyszukiwarka Logowanie

Samochody do ślubu Lubin

Odnaleziono 4 samochodów do ślubu
Najnowsze Ostatnio przeglądane Last minute
Wyświetl 1
Wyświetl 2
Wyświetl 3
Wyświetl 4
Wyświetl 5
Wyświetl 10
Wyświetl 20
Wyświetl 40
Kategoria: Samochody do ślubu - luksusowe, kabriolety
0 (0 opinii)
Promocja na każdy samochód! Od poniedziałku do czwartku 500 zł, reszta dni 600 zł. Sztuczne dekoracje samochodu (przód, tył oraz boki) w cenie! Samochody znajdują się w Opolu. Obsługujemy Całą Polskę. Cennik(BRUTTO) za wyna
Do schowka
Kategoria: Auta zabytkowe, retro do ślubu
0 (0 opinii)
Triumph, zbudowany w 1946 roku i do dzisiaj uchodzi za jedno z najpiekniejszych aut na rynku. Pojazd z bogatą historią, która dodatkowo uatrakcyjnia podróż tym samochodem. Brał udział w wielu filmach i teledyskach. Uczestniczył w
Do schowka
Kategoria: Dorożki i karety do ślubu, inne oryginalne
0 (0 opinii)

Jeśli szukasz czegoś co podniesie rangę  ślubu i doda elegancji całej imprezie, to dobrze trafiłeś. Triumph z 1946 roku to jest to czego szukasz. Pojazd grał w wielu filmach i teledyskach. Brał nawet udział w koronacji Królowej Elżbiety II.

Pojazd z najwyższej......

Do schowka
Kategoria: Limuzyny do ślubu
0 (0 opinii)

Jeden z najpiękniejszych samochodów w historii. Elegancja na kołach. W 1946 roku najnowocześniejsze auto, które miało nawet lodówkę na pokładzie. 
Auto z historią. Brało udział w koronacji Królowej Elżbiety II, w kilku filmach i......

Do schowka
Dodaj ogłoszenie i zaprezentuj swoją ofertę parom młodym!

Prezentujemy Państwu serwis, poprzez który odnalezienie idealnego samochodu do ślubu nie będzie już nigdy stwarzało problemów. Dodawane na łamach serwisu ogłoszenia na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym z Państwa i pozwolą znaleźć ten wymarzony samochód na wesele z miasta Lubin. Starannie dopieszczone opisy i jasno zapisane zalety poszczególnych ofert na pewno pozwolą dokonać wyboru i zarezerwować wymarzony samochód, który uświetni ten niezwykle ważny w życiu dzień ślubu. Jeżeli nie jesteście Państwo nastawieni na żaden konkretny model, zachęcamy do prześledzenia całej oferty z miejscowości Lubin. Jasny podział pozwala intuicyjnie poruszać się po portalu i dojść do poszukiwanej oferty. Udostępniane w Lubin samochody do ślubu to auta, które mogą dowieźć Państwa do ślubu. Dzięki naszemu serwisowi, trasa do ślubu może być niezapomnianą chwilą, do której będziecie wracać jeszcze wiele razy.