przetwarzanie danych
Czym do Ślubu
Kontakt z Portalem
881 501 603
Dodaj Ogłoszenie
Wyszukiwarka Logowanie

Samochody do ślubu Dzierżoniów

Odnaleziono 3 samochodów do ślubu
Najnowsze Ostatnio przeglądane Last minute
Wyświetl 1
Wyświetl 2
Wyświetl 3
Wyświetl 4
Wyświetl 5
Wyświetl 10
Wyświetl 20
Wyświetl 40
Kategoria: Auta zabytkowe, retro do ślubu
0 (0 opinii)
Jedyny niepowtarzalny odcień czerwieni, który urozmaici waszą nową drogę życia :) Zapraszam do współpracy, wszystkie szczegóły do ustalenia przez telefon ( przystrojenie auta, trasa, ubiór kierowcy , sesja zdjęciowa itp.) Mówisz jak chcesz mieć przystrojony samochód a my to robimy.
Do schowka
WYNAJEM LIMUZYN MARKI-HUMMER,LINCOLN,PORSCHE,AUDI R8,FERRARI.SERDECZNIE ZAPRASZAMY  www.hummerlimuzyna.com.pl    
Do schowka
Kategoria: Samochody do ślubu - luksusowe, kabriolety
0 (0 opinii)
Witam, mam do zaoferowania pięknego, czerwonego garbuska cabrio, którym chętnie zawiozę młodą parę na ślub lub sesję zdjęciową. W razie brzydkiej pogody mam rozkładany dach. Usługę wykonuję w promieniu 50 km od Świdnicy. Czas wy
Do schowka
Dodaj ogłoszenie i zaprezentuj swoją ofertę parom młodym!

Wszystko już przygotowane, ale nie wiesz jeszcze czym dojedziecie do ślubu? Grono osób zostawia ten wybór na później, co niejednokrotnie może być niewątpliwie zgubne. Jednak wychodząc naprzeciw wymaganiom, nadchodzimy Wam z pomocną ręką i przedstawiamy samochody na wesele z miejscowości Dzierżoniów. Mnogość ofert i szansa dokonania wyboru z wachlarza modeli i marek pozwala odszukać ten jeden z wielu pojazd, o którym od dawna śniliście. Kompleksowe i bardzo przenikliwe opisy oraz galerie zdjęć pozwalają starannie przeanalizować szczegóły oferty. Wybór auta do ślubu, to bardzo ważna decyzja, którą należy podjąć z rozwagą. W naszym serwisie nawet maksymalnie wymagający odszukają samochód niepowtarzalny, który uświetni ślub i wesele i nada niepowtarzalnego charakteru temu perfekcyjnemu dniu. Obejrzyjcie samochody na wesele w rejonie Dzierżoniów i nie zwlekając zarezerwujcie interesujący Was termin. Dzięki nam Wasz ślub może być jeszcze bardziej cudowny i pamiętny.