Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych

Wynajem samochodów na wesele – o czym pamiętać?

« powrót
Wynajem samochodów na wesele – o czym pamiętać?

Suknia ślubna być może już się szyje, lokal weselny zarezerwowany, część z najważniejszych spraw jest w trakcie realizacji. Przychodzi moment na zajęcie się równie istotną kwestią, jaką jest… wybór samochodu na ślub! Po podjęciu decyzji co do marki i modelu, mile widzianych dodatków, pożądanego koloru itd. pozostaje najważniejsze pytanie: skąd wziąć auto do ślubu? Najczęstsza odpowiedź: najlepiej wynająć.

Nie każdy dysponuje eleganckim i nowoczesnym autem, które nadawałoby się do przewiezienia Pary Młodej na miejsce ślubu i dalej wesela. A nawet jeśli macie własny piękny i zadbany wóz, być może marzycie o czymś w zupełnie innym klimacie – np. o podróży w efektownym cadillacu albo luksusowej limuzynie? W takim wypadku najlepiej sprawdzi się opcja wynajmu samochodu na ślub z renomowanej wypożyczalni.

Kiedy wynająć auto na ślub?


Złota zasada organizacji ślubu, czyli „im wcześniej, tym lepiej”, ma zastosowanie również na rynku pojazdów ślubnych. Może zdarzyć się tak, że wymarzony model z miejscowej wypożyczalni będzie akurat niedostępny w dniu Waszego ślubu, a sprowadzanie auta z drugiego końca kraju zbytnio nadweręży Wasz ślubny budżet.

Dlatego warto zawczasu zacząć rozglądać się za możliwością wynajmu samochodu na ślub ulubionej marki czy w wybranym charakterze (retro, nowoczesnym itd.). Jeśli jednak decyzję o ślubie podjęliście szybko, a wybrana data zbliża się coraz bardziej, zawsze można sięgnąć po opcję lastminute. Zdarza się, że nagle zwolni się rezerwacja na dany pojazd ślubny lub pozostaną jeszcze ostatnie wolne terminy. Na czymdoslubu.pl w zakładce „Lastminute” znajdziecie właśnie takie oferty samochodów ślubnych.

 

A może… wynajem auta ślubnego od znajomego


Ceny wynajmu samochodu na ślub w profesjonalnych wypożyczalniach utrzymują się na pewnym poziomie. Dla niektórych Par Młodych wydatek rzędu kilkuset złotych może być zbyt duży i wolą załatwić transport ślubny u znajomego lub kogoś z rodziny. Jest to opcja do rozważenia i przyjęcia, ale pod kilkoma warunkami.

Przede wszystkim samochód na ślub powinien być zadbany, czyli bez żadnych uszkodzeń, śladów. Para Młoda w eleganckim i schludnym aucie w piękny i odpowiednio odświętny sposób rozpocznie swoją wspólną drogę życia. Poruszając się w podniszczonym wozie, cała podróż może stracić na uroku.

Na pewno zechcecie także przystroić auto do ślubu. Najczęściej stosuje się w tym celu przyklejane na masce kwiaty i bukieciki, kokardy oraz wstążki. Powinniście uprzedzić o tym zamiarze właściciela pojazdu i zapytać, czy wyraża na to zgodę. Przy wynajmowaniu samochodu na ślub z salonu z reguły nie ma żadnych przeciwwskazań.

Szukając auta weselnego, na pewno warto dobrze rozeznać się w internetowych ofertach. Na czymdoslubu.pl znajdziecie wiele różnych modeli z całej Polski i to praktycznie na każdą kieszeń – każdy może wyszukać tu swój wymarzony samochód na ślub!

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token