Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych

Wybór samochodu do ślubu

« powrót
Wybór samochodu do ślubu

Jakie auto na ślub będzie najlepsze? Dość popularne nowoczesne Audi czy oryginalny model z lat 20. ubiegłego wieku? Jeśli Para Młoda wie, czego szuka, potrzebuje i pragnie – sprawa jest dość prosta. Należy jedynie znaleźć właściwą wypożyczalnię samochodów ślubnych i zarezerwować wybrany termin. Jeśli jednak Młodzi poszukują dopiero pomysłu i nie mają sprecyzowanych oczekiwań – warto poznać kilka wskazówek przy wyborze auta na ślub!

Gdy przychodzi moment na organizację transportu do ślubu, często to Pan Młody bierze sprawy w swoje ręce. Podpowiada czy wskazuje lub wybiera pojazdy o dobrej renomie, które sprawdzą się w jednym z najważniejszych dni życia narzeczonych, tj. w dniu ślubu. Niezależnie jednak od tego, na ile Pan Młody lub Panna Młoda znają się na autach, bez wątpienia warto skorzystać z doświadczeń innych par, by podjąć odpowiednią i trafną decyzję.

Charakter ślubu, a wybór samochodu ślubnego

 
Ważną kwestią przy wyborze samochodu na ślub jest charakter samej uroczystości. Jeśli Państwo Młodzi planują wesele z pompą i rozmachem, wszelkie dodatki – począwszy od dekoracji kwiatowych po transport weselny – powinny być dostosowane do formy ceremonii. W przypadku skromnych przyjęć nie warto sięgać po imponujące samochody ślubne, by uniknąć wrażenia braku spójności i niedopasowania.

Konieczną, choć może nie tak zawsze oczywistą sprawą, jest dyskusja o wyborze auta do ślubu. W jej trakcie może okazać się, że zupełnie co innego interesuje Pana Młodego, a co innego wymarzyła sobie Panna Młoda. Dojście do wspólnych wniosków i zgodne ustalenie poszukiwanego modelu auta na ślub to podstawa, by Para Młoda była naprawdę zadowolona zarówno przed, jak i w samym dniu ślubu.

Elegancką limuzyną do ślubu


Limuzyna do ślubu oznacza całkiem spory wydatek, ale nadal całkiem chętnie wybierają ją Pary Młode. Narzeczeni wysiadający z zazwyczaj śnieżnobiałego, długiego i eleganckiego samochodu zyskują nie tylko piękne zdjęcia, ale i zachwyt gości weselnych. Ślubne limuzyny są także często wykorzystywane na wieczorach panieńskich oraz kawalerskich, gwarantując dostatecznie dużo miejsca i zarazem wykwintny charakter przyjęcia dla bawiących się uczestniczek lub uczestników imprezy.

Auto na ślub w stylu retro


Jeśli kochacie się w stylu z ubiegłego wieku i planujecie ślub z retro dodatkami, ponadczasowy Ford Mustang może być odpowiedzią na Wasze pytania o idealny samochód weselny! Stare samochody nie tylko mają w sobie duszę, ale świetnie podkreślają też klimat przyjęć w stylu vintage czy mieszanych. Charakterystyczna linia i skórzane kanapy mogą przenieść w wspaniały świat zakochanych sprzed kilku ładnych dekad. Dla wielu to jedna z najbardziej romantycznych propozycji auta do ślubu.

Nowoczesny samochód do ślubu


Nowoczesne auta na ślub nadal królują na rynku samochodów weselnych. Są najbardziej uniwersalne, tzn., że pasują do większości przyjęć i niekiedy kosztują też znacznie mniej niż te pojedyncze i z trudem dostępne modele. Niekiedy Pary Młode pożyczają nawet auta na ślub od zaprzyjaźnionego kierowcy, znajomego czy kogoś z rodziny. Jednak zawsze warto przejrzeć także oferty wypożyczalni samochodów ślubnych, bo często wzbogacają je oni zachęcającymi dodatkami, np. lampką szampana, przystrojeniem w cenie czy usługą z szoferem. Wiele ciekawych opcji wynajmu auta na ślub znajdziecie na czymdoslubu.pl.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token