Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych

Wiatr we włosach

« powrót
Wiatr we włosach

Letnie miesiące kuszą przyszłych małżonków wyborem pojazdu ślubnego, który ma zastosowanie tylko w czasie tej pory roku. Mowa o kabriolecie. Pojazd bez dachu prezentuje się oryginalnie i stylowo, a zarazem energetycznie i szalenie. Poza tym, narzeczeni mogą cieszyć się słońcem i - co chyba jeszcze ważniejsze - mogą być podziwiani przez gości weselnych i przypadkowych przechodniów.

 

Należy jednak pamiętać o kilku rzeczach wiążących się z wyborem takiego pojazdu ślubnego - przede wszystkim, upewnijmy się czy kabriolet, który wybraliśmy posiada dach. Są bowiem auta, które dachu nie posiadają w ogóle, nawet tego składanego. Polska pogoda ma to do siebie, że lubi być kapryśna (czy to przypadek, że jest rodzaju żeńskiego?) i lepiej mieć możliwość rozłożenia dachu w czasie deszczu, niż przyglądać się jak ulewa niszczy suknię i makijaż Panny Młodej.

 

Trzeba też pamiętać o tym, że kabriolet raczej nie nadaje się na dłuższe podróże. Chodzi tu głównie o prędkość - im szybciej jedziemy, tym większe prawdopodobieństwo, że mucha Pana Młodego zechce odlecieć razem z welonem Narzeczonej, a z misternych fryzur obojga bohaterów ceremonii zostanie tylko wspomnienie zrujnowane przez wiatr. W ruchu miejskim nie jest to problemem, ale podróż po autostradzie z prędkością 30km/h może być kłopotliwa, niebezpieczna i karalna!

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token