Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych

W pogoni za Kubicą

« powrót
W pogoni za Kubicą

Jeżeli należycie do tych osób, które co drugą niedzielę zarywają noce w oczekiwaniu na transmisje z odległych torów wyścigowych, jeżeli na tylnej klapie Waszego punto znaleźć można nalepki F1 i Turbo, jeżeli umiecie wymienić wszystkich sponsorów zespołu BMW-Sauber, to oznacza tylko jedno - macie fioła na punkcie sportów motorowych!

 

Gdzie tu jednak związek ze ślubem? Ano jest i to duży. Punktem stycznym jest samochód! "Oczywistą oczywistością" jest fakt, że taki moto-maniak nie skompromituje się wyborem tradycyjnego i zwyczajnego zarazem pojazdu ślubnego. Mercedes i audi nie mają szans. No chyba... No chyba, że w grę wchodzić będzie któreś z tych superaut znanych z plakatów wiszących nad łóżkami nastolatków (no dobrze- trzydziestolatkom też się zdarza...). Na szczęście w naszych czasach wypożyczenie takiego auta jest zupełnie możliwe. Audi R8, mercedes CLK, chevrolet corvette czy klasyczne porsche - w różnych kolorach, ale zawsze piękne, oryginalne i baaardzo szybkie.

 

Wprawdzie ten ostatni aspekt w kontekście podróży do ślubu ma nieco mniejsze znaczenie. Sportowe superauta dostarczają dodatkowo fantastycznych przeżyć związanych z dźwiękiem silnika. Jedni wolą głęboki bulgot corvetty, inni wybiorą wysoki wrzask ferrari - w każdym przypadku gęsia skórka jest wliczona w cenę. Skoro o cenach mowa... A zresztą - ślub jest, na ogół, tylko raz w życiu, więc nie ma co oszczędzać. Lepiej poćwiczyć z Panną Młodą wsiadanie i wysiadanie, bo to w przypadku superaut jest niekiedy naprawdę sztuką!

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token