Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych

Jaki wybrać samochód do ślubu?

« powrót
Jaki wybrać samochód do ślubu?

Organizacja ślubu i wesela, choć dość czasochłonna i niekiedy stresująca, może też być bardzo przyjemna. Szczególnie, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji w ulubionych tematach. Panny Młode wybierają suknię ślubną, a Panowie Młodzi chętnie rozmyślają nad wyborem auta do ślubu. A zatem… jaki pojazd na ślub wziąć, by nie przejechać się na wyborze?

Na rynku można znaleźć tyle przeróżnych ofert, że… wcale nietrudno się w nich pogubić. Liczne modele aut do ślubu, różnorakie zakresy cenowe, w końcu najrozmaitsze korzyści, dodatki i udogodnienia, jakimi próbują przekonać Pary Młode właściciele pięknych pojazdów ślubnych sprawiają, że – by wybrać ten właściwy i odpowiedni – można czasem nieźle się nagimnastykować. By pomóc i usprawnić to na pozór proste zadanie, zastanówmy się…

 

Limuzyna na ślub czy auto zabytkowe?

 

Na wybór samochodu do ślubu główny wpływ powinien mieć charakter uroczystości. Własny gust i po prostu to, jakie cztery kółka najbardziej lubimy, ma też ogromne znaczenie, jednak pamiętajcie zawsze – oprawa ślubu i wesela powinna być spójna! Oznacza to, że pod rodzaj i rozmach ślubu powinny być dobrane wszystkie detale. Jeśli auto do ślubu będzie zbyt spektakularne, a uroczystość bardzo, bardzo skromna lub odwrotnie – możecie uzyskać wrażenie niedopasowania, które popsuje cały efekt.

Jeżeli przykładowo planujecie duże przyjęcie weselne w nowoczesnym stylu, sprawdzi się elegancka limuzyna. Z kolei, gdy uroczystość i wesele ma odbyć się w jakimś klimatycznym zabytkowym miejscu, harmonijnie będzie współgrać z nim auto retro na ślub.

 

Rodzaje samochodów ślubnych


Poza określeniem charakteru uroczystości trzeba koniecznie wziąć pod uwagę jeszcze jedną kwestię: czy w wybranym aucie… zmieści się suknia ślubna Panny Młodej! To fakt, który można przeoczyć, ale zdecydowanie warto go wziąć pod uwagę – wyobraźcie sobie sytuację, kiedy kreacja ślubna jest bardzo rozłożysta, na szerokim sztywnym kole, a samochód do ślubu, np. sportowy, wyjątkowo ciasny… ;)

Spójrzcie poniżej na małe podsumowanie najpopularniejszych samochodów na śluby:

•    limuzyna do ślubu – np. Rolls Royce, Lincoln
•    samochód nowoczesny – np. Audi, Volkswagen
•    samochód zabytkowy – np. Citroen 11 CV, Jaguar Daimler DB18
•    auto w stylu retro na ślub – np. Cadillac, Ford Mustang
•    auto sportowe do ślubu – np. BMW, Ferrari

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token