Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych

Jak udekorować samochód do ślubu?

« powrót
Jak udekorować samochód do ślubu?

Istotnym elementem każdego ślubu jest pojazd, którym udamy się na uroczystość w kościele, jak i wesele w lokalu. Kiedy dokonamy już wyboru samochodu do ślubu, pozostaje kwestia jego dekoracji. Pięknie przybrane auto jest marzeniem każdej Pary Młodej. Nie tylko wskazuje na podniosłość chwili, ale również świetnie się prezentuje na zdjęciach. Podpowiadamy więc jak przybrać samochód do ślubu, by niezwykle wyglądał.

 

Kwiaty – żywe czy sztuczne?

Kiedy zastanawiasz się jak ubrać auto do ślubu, zapewne pierwsze co przychodzi Ci na myśl to kwiaty. Wyglądają one wdzięcznie na masce samochodu, a przy okazji można je dopasować do kolorystyki ozdób weselnych czy bukietu Panny młodej i kwiatów na stołach. Jeśli mowa o kwiatach, to najlepiej od razu rozważyć czy powinny one być żywe czy sztuczne. Wbrew pozorom sztuczne kwiaty wcale nie wyglądają niekorzystnie ani nie są mniej ozdobne. Obecnie w sklepach oferowane są naprawdę gustowne wiązanki na maskę samochodu i jego drzwi, które świetnie się prezentują i imitują prawdziwe kwiaty. Żywe kwiaty są piękne i dają więcej możliwości kompozycji, jednak nie zawsze z powodu pogody utrzymują piękny wygląd przez cały czas – od początku ceremonii aż do momentu jazdy na sesję zdjęciową. Jeśli jednak bardzo nam na nich zależy, wówczas najlepiej wybrać sprawdzoną kwiaciarnię, która posiada już doświadczenie i orientuje się jak zrobić dekoracje na samochód do ślubu tak, by kwiaty przetrwały zmienne warunki pogodowe.

 

Inne dekoracje – wstążki, napisy, serca z materiału

Bardzo modne są także wstążki, które w różnych układach przyczepiane są do auta. Często wykonywane są z nich również mniejsze lub większe kokardy. Jak gustownie ustroić samochód do ślubu materiałem i nie przesadzić z jego ilością? Można inspirować się zdjęciami z blogów i innych źródeł internetowych, jak i wybrać ofertę ogłaszających się dekoratorów. Nie oznacza to jednak, że nie można samodzielnie wykonać ozdób na samochód. Wcale nie jest to trudne i wymaga tylko odrobiny chęci i zdolności manualnych. Jednym z pomysłów na to, jak ubrać auto do ślubu jest przyczepienie z przodu pojazdu większej kokardy za pomocą przyssawek, a mniejszych kokardek przy uchwytach drzwi auta. Innym rodzajem dekoracji są serca z materiału np.: dwa połączone ze sobą serca na masce samochodu, otoczone przez płatki kwiatów czy wstążeczki. Ponadczasowa już dekoracja to napisy. Mogą one występować w formie tabliczek zawieszonych na aucie lub tradycyjnie zostać przyklejone do rejestracji samochodu. Umieszczony na nich napis obwieści wszystkim, że dziś jest Wasz wielki dzień.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token