Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych

Jak udekorować auto do ślubu?

« powrót
Jak udekorować auto do ślubu?

Dekoracja sali weselnej, dekoracja kościoła albo sali w urzędzie cywilnym… a dekoracja samochodu na ślub? To jeden z tych punktów, który ma może mniejszy priorytet niż wybór sukni ślubnej, ale jednak nie można o nim zapomnieć! Wiele Par Młodych szuka inspiracji i zastanawia się jak udekorować samochód do ślubu. Oprócz kwiatów są jeszcze inne ciekawe pomysły. Spójrzcie jakie!

Co przychodzi najpierw na myśl, jeśli pojawia się pytanie o dekorację samochodu do ślubu? Oczywiście kwiaty. Jednak poza nimi istnieje szereg innych ciekawych sposobów ozdobienia auta ślubnego, a dekoratorzy prześcigają się w prezentowaniu pięknych kompozycji w zasadzie w każdym kolorze. Czy będą bardziej okazałe, czy raczej minimalistyczne, zależy już od Państwa Młodych i ich wizji całej uroczystości ślubnej. Nadal Młodzi najchętniej wybierają…


Kwiatowe dekoracje samochodu na ślub


Tradycja pozostaje niezmiennie na pierwszym miejscu. Kwiaty to nie tylko piękny, ale i bardzo wdzięczny materiał do wykonywania jakichkolwiek ozdób na każdą okoliczność, więc nie dziwi ich popularność przy okazji ślubu. Samochód na wesele ze zgrabną kompozycją małych bukiecików albo pojedynczymi pąkami przyczepionymi do maski lub klamek od razu zyska odświętny charakter. Jeśli ślub odbywa się latem, kwiaty żywe mogą gorzej znosić upały, ale nie musicie martwić się o ich wygląd – floryści znają sposoby na to, by jak najdłużej wyglądały na świeże i zachowały swój początkowy kształt. Specjalne środki przedłużające trwałość zagwarantują, że piękna dekoracja samochodu ślubnego z żywych kwiatów przetrwa trasę zarówno do kościoła bądź urzędu, jak i na salę oraz przez następne godziny!


Dekoracja samochodu na ślub wstążkami i kokardami


Ten sposób idealnie podkreśla romantyzm i urok, jakie towarzyszą całej oprawie dnia ślubu. Tasiemki i wstęgi często uzupełniają kwiatowe kompozycje na masce samochodu, ale mogą być też stosowane samodzielnie. Mniejsze kokardki warto przyczepić do klamek pojazdu, a większą zamocować z tyłu samochodu. Satynowe tasiemki pięknie mienią się w blasku słońca, więc stanowią idealną ozdobę auta do ślubu. Zazwyczaj wybiera się delikatne barwy pastelowe, ale mogą to być także nawiązujące do koloru przewodniego wstążki w czerwieni, bordo, granacie itp.


Tablice rejestracyjne dla Pary Młodej


Personalizowane tablice z imionami Pary Młodej, datą ślubu lub wyznaniem miłości cieszą się dużą popularnością. To pozornie drobny akcent, który jednak potrafi zgrabnie dopełnić całość. W ofercie firm dekoratorskich i hurtowni znajdziecie przeróżne napisy, od najprostszego „Para Młoda”, po wymyślne żartobliwe hasła, jak „Koniec wolności”. Ślubne tablice rejestracyjne zakłada się tylko na czas przejazdu w dniu uroczystości, ale można później zachować je na pamiątkę albo sprzedać po ślubie.

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token