Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych

Cabrio do ślubu

« powrót
Cabrio do ślubu

Kabriolet do ślubu to jeden z efektowniejszych pojazdów, na jaki może zdecydować się Para Młoda. Robi wrażenie nie tylko na gościach weselnych, a zdjęcia z sesji ślubnej z cabrio w roli głównej są wprost bajkowe. Wbrew pozorom jest to samochód bardzo praktyczny, ale ma też i swoje wady. Zobaczcie, czy warto wybrać kabriolet na ślub.

Samochód z rozkładanym dachem wydaje się idealnym wyborem na letnie wesele. Zwłaszcza, jeżeli pogoda będzie typowo wakacyjna – Para Młoda przejedzie pierwszy odcinek nowej wspólnej drogi życia w wyjątkowym aucie ślubnym… które na pewno zapewni jej sporo wspaniałych wspomnień!

 

Kabriolet na ślub – plusy i minusy


Podziw gości weselnych, a także spoglądających z zainteresowaniem przechodniów to raz; piękno i elegancja to dwa; może nawet spełnienie własnego marzenia to trzy… Argumentów przemawiających za wyborem kabrioletu do ślubu znajdzie się jeszcze więcej! Jednak pomimo wielu zalet niezbyt często widuje się Parę Młodą w cabrio.

Powodów może być kilka, na przykład cena wynajmu auta na ślub. Klasyk z rozkładanym dachem może nieco nadszarpnąć budżet ślubny, jeśli ten jest dość mocno ograniczony. Choć trzeba uczciwie przyznać, że i w przypadku innych, „zwyczajniejszych” samochodów ślubnych z wypożyczalni także trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu przynajmniej kilkuset złotych, a nawet i tysiąca czy dwóch. Wszystko zależy od tego, na co Para Młoda może i chce sobie pozwolić. By zaoszczędzić na transporcie ślubnym, niektórzy pożyczają auta od znajomych lub rodziny. Jeśli jednak zależy Wam na czymś efektownym i wyjątkowym, a macie zamiar udać się do profesjonalnej wypożyczalni – wtedy warto pomyśleć o kabriolecie na ślub!

 

Wybór kabrioletu do ślubu


Wybierając kabriolet na ślub, zwróćcie koniecznie uwagę czy ma rozkładany dach. Ten w razie niespodziewanego deszczu czy niesprzyjających warunków pogodowych uchroni Was oraz Wasze stroje i fryzury :)

Z dostępnością na lokalnym rynku może być różnie, dlatego warto przejrzeć wyjątkowe oferty kabrioletów do ślubu na www.czymdoslubu.pl/ogloszenia/samochody-do-slubu-luksusowe-kabriolety.html!

Opinie klientów
Wszystkie oceny
Średnia ocena: 0.0/5 na podstawie 0 opinii.
Opinie klientów
Komentarze użytkowników
Brak komentarzy.

Autor
Komentarz
Kod z obrazka
Token przeładuj token